full screen background image
Trečiadienis, 2017 vasario 22
  • :
  • :

Ona Dėl veja, Manukos

IMG_3139 Ar gyvenimas nurimo? Ne Ne tiek. Ar tai? Ne Ne tam tikrą laiką dar. Ar tai gerai? Taip. Taip, tai yra. Nes aš mokytis visą bloomin „daug apie tai, kaip svarbu, tai yra rūpintis savimi, kai jūs manote, kaip jūs įsikibęs plunksna į tornado (paskutinį kartą buvau tai išnaudotos aš galų gale su čerpių būdamas 24 – ne kartą ne dėl judėti nope Laba diena pone pasakiau geros dienos)

Didžioji dalis apie tai, kaip užimtas gyvenimas dabar yra žinoti, kad tai Postrzeleniec intensyvumas yra į ateitį, aš tikrai žingsnis. sujaudintas. Ir nors aš negali būti paliko namus (išskyrus eiti pasivaikščioti miške) per keturias dienas, aš bent jau šio priešpiečiai atminties laikyti iki -. Ir daug daugiau ateiti pažadą

IMG_2969 Ona Dėl veja yra naujas kavinėje Manukos, kuris sudaro dalį Ona trifecta (kitų dviejų rojų Būdamas Medicininė kambario ir Ona Coffee House). Įsikūręs iš Miestų sandėliukas (vieta Turėjau daug kavos, pusryčiai, pirmųjų pasimatymų, ir desertinių-vakarienė ) įstrižai Ona Dėl veja yra spalvingas, atvira, sunshining vietoje už priešpiečiai, kad dauguma šlovingą patiekalų.

 IMG_3142 Mano mamos priešpiečiai pasirinkimas buvo gana gražus Laukiniai grybai: keptais grybais, graikiniai riešutai, Roquette pesto, Pecorino ir Rėžiukai su skrudinta Sargas (kurią ji subbed už glitimo skrudinta duona).

Man patiko mano keletą įkandimų ir Mama patiko, nors darosi šiek tiek sūrus už savo skonį. Beje, ji visiškai pripažįsta, kad iš kartos, kad atmetė druskos būdas mano karta (idiotically) metu atmesti cukraus, todėl imtis savo komentarą su druskos grūdų.

Žiūrėkite, kas aš ten.

IMG_3141 Tėtis pakėlė iš pietų skyriuje meniu, užsisakyti Avinėlio Kofta su figa, ožkų feta, Izraelio kuskuso, Harissa-prieskonių hommus Roquette ir kepta flatbread. Aš visiškai garbinamas, kad feta, džiovintos figos ir trapumą-dar-drėgno ėrienos Kofta derinys, ir tai jau pavogta daug daugiau, nei aš turėjo ne mano paties pasirinkimas buvo saldus vienas.

IMG_3140 Pastaba: jei ši olandų Blynai plokštė su vaisių salotomis atrodo erkė plikas, gerai, jis buvo, bet tai mano kaltė, o ne Ona-aisiais. Patiekalas iš pradžių atėjo su apelsinų šerbetu ir jums visiems, kurie mane pažįsta žino, kad aš negaliu net užuosti devilfruit nejausdama šleikštulį. Tačiau buvo man žinoma, kad net nebūtų bet sirupas ant lėkštės, aš tai jau bet paprašė pav ledų (iš karšto papločiai meniu) arba užsisakyti kažką kitą. Pamoka išmoko.

Su tuo iš kelio, nors, aš mėgautis šiuo poffertjes ypatinga. Meliono kubelių ir granatų buvo saldus ir sultingas pakankamai gyvinti blynai, ir tai buvo puikus patiekalas štai.

Aš tikrai turėjo kreiptis dėl kažkokių klevų sirupo, nors.

IMG_3138 Ar norite žinoti, kas tikrai buvo pakankamai saldus? Neįtikėtinas Sūdyta Karamelė Popcorn ir Milkshake. Aš pestered mano tėtis į užsakant jį, nes norėjau jį išbandyti, bet tikrai negali dirbti, kad daug tiesią pieno save *, bet Gosh jis buvo džiaugiuosi ir aš. Ir GOSH man buvo malonu jis padarė. Tai buvo labai, labai, labai gera. Taigi gera. Viskas sūrus caramelly ir skanų popcorny ir … kiti žodžiai.

* Jei ketinate atkreipti dėmesį, kaip dažnai valgau varškės … Shush veido. Varškės verta lactard skausmas.

 IMG_3144 Mes baigė su gražių kavos pora (mano pirmasis mažajai aukščiau) ir iš Biscotti gabalas (kad paėmė dešimt linksmas minučių būti pareikštas pas mus iš stiklo spinta vos šeši žingsniai nuo mūsų stalo į beveik tuščias kavinėje).

Apskritai, tai buvo puikus priešpiečiai ir laukiu apsilankymą Medicininė kambarys . Kitas

Bet tik nepamirškite, mano numylėtiniais:. kai kyla abejonių, kreipkitės pav ledų

IMG_3143 PS Ona cronut !


keliautojai šokolado